Zoomlion ZAT 2200 V 8
Skriv ut
INFORMASJON
Gruppe
Allterreng kraner
Merke / modell
Zoomlion ZAT 2200 V 8
Årsmodell
2023
Driftstimer
1 054 t
Land
Kina
Generell tilstand
Mascus ID
95E786C8
PRIS
Velg valuta
Pris
Inkluderer ikke fradragsberettiget moms
DETALJER
Lager nr.
1
Sist godkjent (dato):
Serie/VIN nummer
1
Antall tidligere eiere
Full service historikk
Ja
Totalvekt
54 990 kg
Maks løftekapasitet
220 000 kg
Reg. nr.
Maks løftekapasitet på Jib
Min. bom lengde
1 380 cm
Euroklasse
Steg V
Lengde på bom
8 800 cm
Minimum luffevinkel
300 cm
Luffing jib
Bomlengde på kran
Løftehøyde
Krokhøyde - horisontal bom
300 cm
Krokhøyde - skråstilt bom
Motor overvogn
Weichai WP10.375E53
Timer overvogn
1 054 t
Kran type
Hydraulisk kran
Orginal farge
GREEN
Motvekt
72000
Motor undervogn
Motorprodusent
Weichai
Transportmål (LxBxH)
1658530004 m
Understell
Hjulvogn
Tilstand Info/Garanti
one year
Dekk merke
Triangle
Resterende fordekk
99
Resterende Bakdekk
Produsert i (land)
Kina
Leveringsbetingelser
FCA, FOB, CFR, CIF, EXW
Sertifiseringer
EPA, CE
Beskrivelse
### ZOOMLION ZAT2200V8 (All Terrain Crane) – Specifications
#### 1. Basic Information
- **Model**: ZAT2200V8 (ZAT2200V863)
- **Type**: 8-axle All Terrain Crane
- **Max. Rated Lifting Capacity**: **220,000 kg (220 t)**
- **Operating Weight**: **54,990 kg** (standard config)
- **Counterweight**: **72,000 kg (72 t)** (standard)
#### 2. Engine & Emissions
- **Chassis Engine**: Weichai WP13.540E50 (Euro 5)
- **Upper Engine**: Weichai WP10.375E53
- **Rated Power (Chassis)**: **405 kW (550 hp)** @ 1,900 rpm
- **Rated Power (Upper)**: **205 kW (279 hp)** @ 2,200 rpm