Zoomlion ZTC 800 V 6
Årsmodell
2022
Driftstimer
1 168 t
Land
Kina
Generell tilstand
1
Mascus ID
9797645D
PRIS
Velg valuta
Pris
Inkluderer ikke fradragsberettiget moms
DETALJER
Lager nr.
1
Sist godkjent (dato):
Serie/VIN nummer
Antall tidligere eiere
Full service historikk
Ja
Totalvekt
50 000 kg
Maks løftekapasitet
80 000 kg
Reg. nr.
Maks løftekapasitet på Jib
Min. bom lengde
1 250 cm
Euroklasse
Steg V
Lengde på bom
5 850 cm
Minimum luffevinkel
300 cm
Luffing jib
Bomlengde på kran
Løftehøyde
Krokhøyde - horisontal bom
300 cm
Krokhøyde - skråstilt bom
Motor overvogn
Weichai WP12.375E50
Timer overvogn
1 168 t
Kran type
Hydraulisk kran
Orginal farge
GREEN
Motvekt
18000
Motor undervogn
Motorprodusent
Weichai
Transportmål (LxBxH)
1510028503.82 m
Understell
Hjulvogn
Tilstand Info/Garanti
one year
Dekk merke
Double Star
Resterende fordekk
99
Resterende Bakdekk
Produsert i (land)
Kina
Leveringsbetingelser
FCA, FOB, CFR, CIF, EXW
Beskrivelse
### ZOOMLION ZTC800V6 (80t Truck Crane) – Specifications #### 1. Basic Information - **Model**: ZTC800V6 (ZTC800V653 / ZTC800V663-1) - **Type**: Truck Crane - **Max. Rated Lifting Capacity**: **80,000 kg (80 t)** @ 3 m radius - **Manufacturer**: Zoomlion (China) #### 2. Boom & Lifting Performance - **Boom Type**: 6-section U-shaped main boom - **Basic Boom Length**: 12.5 m - **Fully Extended Main Boom**: **58.5 m** - **Max. Combined Boom (Main + Jib)**: 76 m - **Max. Lifting Height (Main + Jib)**: **83.5 m** - **Max. Load Moment (Basic Boom)**: **3,480 kN·m** - **Max. Load Moment (Fully Extended Main Boom)**: 1,710 kN·m #### 3. Engine (Weichai) - **Model**: WP12.375E50 (Euro 5 / China National V) - **Rated Power**: **276 kW (375 hp)** @ 1,900 rpm - **Max. Torque**: 1,900 N·m - **Cylinders**: 6-cylinder in-line diesel #### 4. Chassis & Travel - **Driving Weight**: **50,000 kg** - **Overall Dimensions (L×W×H)**: 15,100 × 2,850 × 3,820 mm - **Max. Travel Speed**: **90 km/h** - **Max. Gradeability**: 40% - **Min. Turning Diameter**: 24 m - **Outrigger Spread (Long×Transverse)**: 8.0 m × 7.8 m (max) #### 5. Working Speeds - **Main Hoist Rope Speed (No Load)**: 140 m/min - **Aux. Hoist Rope Speed (No Load)**: 130 m/min - **Slewing Speed**: 0–1.8 r/min