Dynapac SD2500CS
Årsmodell
2019
Driftstimer
4 574 t
Lagersted
Sevilla
Land
Spania
Mascus ID
531F40B5
PRIS
Velg valuta
Pris
DETALJER
Lager nr.
Serie/VIN nummer
10002154TKG003022
Beskrivelse
2019 Dynapac SD2500CS Track Asphalt Paver Requires AdBlue,, Propane Heated 2500 mm - 4800 mm Screed,, Sensor Ski,, 310 mm Triple Grouser Track Shoes w/Rubber Inserts