75 kW Brook Type WP-DF250MN E-Motor - Ubrugt
Ring for pris
Gruppe
Motorer
Merke / modell
Land
Danmark
Mascus ID
6177CBD0
DETALJER
Lager nr.
16212
Serie/VIN nummer
EI702779
Beskrivelse
IP: 55 - 221/127 amp - 230/400 Volt - 2960 rpm - 50 Hz - form: B35 - N - aksel: ø 60 mm - akselhøjde: ø 250 mm