Kovo DIESEL WELDING GENERATOR EWS500DST
Skriv ut
INFORMASJON
Gruppe
Sveisemaskin
Merke / modell
Årsmodell
2026
Driftstimer
3 t
Kategori
Ny/ubrukt
Land
Kina
Generell tilstand
Mascus ID
375188B9
PRIS
Velg valuta
Pris
Inkluderer ikke fradragsberettiget moms
DETALJER
Lager nr.
VANTAGE 500
Serie/VIN nummer
EWS500DS
Antall tidligere eiere
0
Full service historikk
Ja
Sist godkjent (dato):
Motor
V3300T
Motorprodusent
Kubota
Totalvekt
800 kg
Transportmål (LxBxH)
1800 x 650 x 1000 mm
Tilstand Info/Garanti
3YEAR
Produsert i (land)
Kina
Leveringsbetingelser
FOB
Sertifiseringer
EPA, CE
Utstyr
battery
Beskrivelse
EWS550DST Engine Driven Welder – Built for Extreme Desert Performance
Equipped with a powerful dual-output system (310A ×2 or 550A ×1), the EWS550DST enables two welders to operate simultaneously, significantly improving on-site efficiency and productivity. Its robust CC/CV output capability supports multiple welding processes, including:
SMAW (Stick Welding)
GTAW (TIG Welding)
GMAW (MIG Welding)
FCAW (Flux-Cored Welding)
Air Carbon Arc Gouging
KOVO focuses on engine driven welding solutions tailored for the Middle East market, with proven performance in 400A, 500A, and 600A segments, ensuring optimal application fit rather than overextended product lines.