Cummins Con Rod Bushing 4944137

RING FOR PRIS
BASIS INFORMASJON
GruppeMotorer
Merke / modellCummins Con Rod Bushing 4944137
Årsmodell2017
StatusNy/ubrukt
LagerstedShandong
Land
Kina
Mascus ID1571D350
PRIS
Velg valuta
Pris eks. MVA13 NOK
MVAInkluderer ikke fradragsberettiget moms
Pris inkl. MVA-
DETALJER
Dele ID4944137
Effekt158 kW (215 hk)
Transportvekt0,10 kg
Transportmål (LxBxH)50 x 50 x 50
mm
RPM2000
Antall sylindere6 syl.
Produsert i (land)Kina
BeskrivelseMore Cummins spare parts:
MAIN BEARING , 0.20 SIZE / 0.50 MM (SET) DCC 394591900
CONN.ROD BEARING -(0.20) 0.50 MM-SET DCC408980500
CONN,ROD ,BUSHING -BR DCC494413700
SET UPPER ENG.GASKET KIT DCC402527100
SET LOWER ENG.GASKET KIT DCC380055800
SEAL RING C391247300
OIL SEAL C396856300
COVER GASKET C393935300
COVER REAR C393338400
REAR COVER REPL,3968563 C4943504
MAIN BEARING SET , 0,10Size(0.25MM) DCC394591900
CONN.ROD BEARING SET,0.10SIZE(0.25MM) DCC408980400

Weifang Feiyang Machinery Equipment Co.,Ltd

+86 ...VIS
Husk å henvise til MASCUS når du kontakter selgeren!
Send E-post

Selgers etternavn/fornavn

  • JENNY DONG

    Weifang Feiyang Machinery Equipment Co.,Ltd
    • +86 ...VIS
      Husk å henvise til MASCUS når du kontakter selgeren!
    • +86 ...VIS
      Husk å henvise til MASCUS når du kontakter selgeren!
    • Kontakt meg via nettsamfunn:
    • Skype: jenn...VIS
      Husk å henvise til MASCUS når du kontakter selgeren!
    • No.99 Xinhai street, Weifang, Kina

Firma

WEIFANG FEIYANG MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD

Relaterte merker

MerkeAntall annonser
Mercedes-Benz9338
Volvo5831
Renault3974
International3166
DAF3005

På Mascus Norge finner du Cummins Con Rod Bushing 4944137 motorer. Prisen på denne Cummins Con Rod Bushing 4944137 er kr 13 og den er fra 2017. Denne maskinen er fra Shandong Kina. På Mascus.no finner du Cummins Con Rod Bushing 4944137 og mange andre merker innen motorer. Detaljer - Dele ID: 4944137, Effekt: 158 kW (215 hk), Transportvekt: 0,10 kg, Transportmål (LxBxH): 50 x 50 x 50 mm, RPM: 2000 , Antall sylindere: 6 syl., Produsert i (land): Kina