MISCELLANEOUS MFGRS WATERTR12K
Skriv ut
INFORMASJON
Gruppe
Tankbiler
Merke / modell
MISCELLANEOUS MFGRS WATERTR12K
Årsmodell
2023
Driftstimer
1 t
Lagersted
WICHITA, Kansas
Land
USA
Mascus ID
E47E5F84
PRIS
Velg valuta
Pris
Inkluderer ikke fradragsberettiget moms
DETALJER
Lager nr.
3AR8332
Serie/VIN nummer
49866
Beskrivelse
2023 NIECE 12,000 GALLON WATER TANK TOWER
CALL FOR MORE DETAILS!
12" DOWN SPOUT
12'2" GROUND CLEARANCE TO DOWN
15 GAL HYDRAULIC CAPACITY
4 PER SIDE
4" HYDRAULIC CYLINDER
AIR BRAKES 12.25"X7.5" CAM SHOE
ANTI-SIPHON INLET FILL
COOLED GAS ENGINE
DISCONNECTS FOR HYD POWER PACK
DOT GLADHANDS
DOT REFLECTIVE MARKINGS
DOUBLE 3" FILL LINE W/ AUTO SHUT