Linde H80D-03/1100
Ring for pris
Gruppe
Diesel Trucker
Merke / modell
Linde H80D-03/1100
Årsmodell
2022
Driftstimer
894 t
Kategori
Ny/ubrukt
Lagersted
LEEUWARDEN
Land
Nederland
Mascus ID
F83ADFDB
DETALJER
Lager nr.
9773
Maks løftekapasitet
8 000 kg
Løftehøyde
4 850 mm
Friløft
1 560 mm
Løftemast
Triplex / free lift
Avstand tyngdepunkt
1 100 mm
Gaffellengde
2 400 mm
Kjørehøyde
3 012 mm