Linde E45HL-01/600
Skriv ut
INFORMASJON
Gruppe
Elektriske trucker
Merke / modell
Linde E45HL-01/600
Årsmodell
2019
Driftstimer
4 767 t
Land
Tyskland
Generell tilstand
Mascus ID
6FCBC348
DETALJER
Lager nr.
10228
Maks løftekapasitet
4 500 kg
Avstand tyngdepunkt
600 mm
Løftehøyde
4 670 mm
Friløft
1 500 mm
Kjørehøyde
2 400 mm
Løftemast
Tripleks
Førerhus
Lukket hytte
Dekk merke
Super-elastisk
Motor
Electric
Transportmål (LxBxH)
0 x 0 x 2400 mm
Resterende fordekk
40 - 60%
Resterende Bakdekk
40 - 60%