Yale ERC050VGN36TE085
Ring for pris
Gruppe
Elektriske trucker
Merke / modell
Yale ERC050VGN36TE085
Årsmodell
2016
Driftstimer
1 410 t
Lagersted
WEST SENECA, New York
Land
USA
Mascus ID
AFC16841
DETALJER
Lager nr.
Serie/VIN nummer
A968N14490P
Beskrivelse
2016 Yale ERC050VGN36TE085 4800 lb Electric Forklift 3 Stage Mast, Full Free Lift, 194.9 in Max Lift Height, 84 in Lowered Mast Height, 42 in Forks, Side Shift, 36 V, Battery Charger. to see more information.