Toyota SPE200DN
Skriv ut
INFORMASJON
Gruppe
Ledetrucker
Merke / modell
Toyota SPE200DN
Årsmodell
2022
Driftstimer
3 276 t
Kategori
Overhalt
Land
Norge
Mascus ID
7F8DC250
PRIS
Velg valuta
Pris
Inkluderer ikke fradragsberettiget moms
DETALJER
Drivstoff
Elektrisk
Serie/VIN nummer
Maks løftekapasitet
2 000 kg
Løftehøyde
2 100 mm
Friløft
172 mm
Kjørehøyde
1 593 mm
Løftemast
Dupleks
Gaffellengde
1 200 mm