Scag SVRII36A-19FX
Merke / modell
Scag SVRII36A-19FX
Årsmodell
2025
Lagersted
Jacksonville, Florida
Mascus ID
D59EDB09
Serie/VIN nummer
SCSVRII36A19FX1
Beskrivelse
CALL OR TEXT COLIN
Scag 36" Vride II Commercial Mower
Call for best price.
Features:
• 19HP Kawasaki Gas Engine
• 36" deck
• Mulch kits and many accessories available
• Up to 5" cut height
• 0% Financing and Delivery Available
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Width: 36 in