Scag SVRII48V-22FX
Skriv ut
INFORMASJON
Gruppe
Sitteklippere
Merke / modell
Scag SVRII48V-22FX
Årsmodell
2025
Driftstimer
1 t
Lagersted
Jacksonville, Florida
Land
USA
Mascus ID
8703885F
PRIS
Velg valuta
Pris
Inkluderer ikke fradragsberettiget moms
DETALJER
Serie/VIN nummer
SCSVRII48V-22FX
Beskrivelse
CALL OR TEXT COLIN
Scag 48" Vride II Commercial Mower
Call for best price.
Features:
• 22HP Kawasaki Gas Engine
• 48" deck
• Mulch kits and many accessories available
• Up to 5" cut height
• 0% Financing and Delivery Available
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Width: 48 in