Scag SVRII52V-26FTEFI
Skriv ut
INFORMASJON
Gruppe
Sitteklippere
Merke / modell
Scag SVRII52V-26FTEFI
Årsmodell
2025
Driftstimer
1 t
Lagersted
Jacksonville, Florida
Land
USA
Mascus ID
AB34B09C
PRIS
Velg valuta
Pris
Inkluderer ikke fradragsberettiget moms
DETALJER
Serie/VIN nummer
SCSVRII52V-26FTEFI
Beskrivelse
CALL OR TEXT COLIN
Scag 52" Vride II Commercial Mower
Call for best price.
Features:
• 26HP Kawasaki Gas Engine
• 52" deck
• Mulch kits and many accessories available
• Up to 5" cut height
• Extended Warranties Available
• 0% Financing and Delivery Available
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Width: 52 in